Üdvözlünk a Kontyfában!

Kellemes időtöltést kívánunk Neked!

Sportolási lehetőségek…

Iskolánkban sokféle sportolási lehetőséget biztosítunk.

Színes programok várnak…

Nálunk minden nap megtalálod a legjobb időtöltést.

Játékosan tanulhatsz…

A tanulás legyen tele játékkal és varázslattal!

Zöld környezetben tanulhatsz…

Kiemelten figyelünk környezetünkre.

Szavalóverseny

2018. november 29-én tartottuk házi szavalóversenyünket a Könyvtárban! Idén különösen nagy volt az érdeklődés, nagyon sok szavaló érkezett az 5.a és a 9. A osztályból. Köszönjük a 7. b-s, 7.c-s, 8. a-b-c-s és a 11.A-s versenyző(k) jelenlétét is. A zsűrinek nem volt könnyű dolga a sok színvonalas produkcióból kiválasztani a legjobbakat. Örülünk, hogy sok kortárs szerző és klasszikus költő verseiből válogattak a versmondók, így igen színesre sikerült a program. Ebben nyilván benne volt az osztályfőnökök és a magyartanárok segítő keze is. Külön öröm, hogy szülők, és az osztálytársaikért szurkoló gyerekek is megtekintették a versenyt! A legjobbak a kerületi szavalóversenyre is eljuthatnak. Jó, hogy ilyen sok versbarát tanuló jár az iskolánkba! Köszönettel: a versszerető tanárok